Meniu
Krepšelis

Straipsniai RSS Feed

Riešutai
Aukčiausios kokybės riešutai
Rinktis
Riešutai
Skaniausi riešutai
Rinktis
Riešutai
JŪSŲ PASIRINKIMAS TEISINGAS
Rinktis

Čia rasite staipsnių apie riešutus ir džiovintus vaisius. Sveikos mitybos būdus.

28 2 Šį augalą lietuviai pamėgo sodinti kiemuose: jo nepuola jokios ligos
paulius 0 1090
Nors graikiniai riešutmedžiai daugiau įsivaizduojami kaip egzotinių šalių medžiai, jie jau išsikovojo savo vietą kaip mėgstami sodo augalai ir Lietuvoje. Įdomu tai, kad riešutmedį galima užsiauginti pasodinus sėklą, tiesa, laukti reikės ne taip jau t..
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)
Nuo 40 € netaikomas siuntimo mokestis
Brand: Riesutai.com Model: AVIDB
Avižos dėl unikalios savo sudėties yra puikus maistas. Jos turi titnago, kuris padeda įsisavinti mikroelementus. Iš jų verdamos košės, iš miltų - aviž..
1.99€
Model: RINK4V
Skaniausias ir saldžiausias vaisių rinkinys.Natūraliai džiovinti mangai 200 g:Natūralūs, saulėje džiovinti mangai be pridėtinio cukraus, smalyžių gard..
21.50€
Brand: Šironija Model: KAS250KZA50
Švelnaus riešutų skonio ir aromato kanapių sėklų aliejus šaltuoju būdu spaudžiamas iš Šironų šeimos ūkyje ekologiškai užaugintų (be pesticidų, be he..
17.00€
Model: LESZ
Žalieji lęšiai puikiai tik įvairiems patiekalams ruošti ir užtikrins ne tik gražų vaizdą, bet ir puikias skonines savybes. Lęšius naudokite vegetarišk..
2.50€
Model: ZRNG
Žirniai - tai baltymų, mikroelementų, skaidulų šaltinis, galintis pakeisti jautieną, pieną bei soją. Jie neturi glitimo. Maistiniai žirniai būna gelto..
1.77€ 2.20€