Meniu
Krepšelis

Džiovinti vaisiai ir uogos

Džiovinti vaisiai savyje turi labai mažai vandens, todėl beveik visus džiovintus vaisius galima laikyti metus ir ilgiau. Energijos ir maistinių medžiagų kiekis juose yra didesnis nei šviežiuose. Norin gauti 450 g vadinamų razinų, tenka sudžiovinti 1,8 kg vynuogių. Saulėje džiovinamos vynuogės virsta razinomis. Saulėje džiovinti vaisiai  įgyja tam tikro paslaptingumo ir energijos. 

Model: DATDN
Datulės deglet nour  - vadinamos sveikuoliškais saldainiais. Tirpstančios burnoje, saldainius primenančios tekstūros, džiovintos datulės yra itin maistingos. Jose gausu magnio, kalio, geležies, fosforo ir kalcio. Datulės puikus cukraus pakaitalas saldžiuose super maisto kokteiliuose.Datulių deg..
6.29€
Model: ANAZ
Natūralūs, saulėje džiovinti ananasų žiedai be pridėtinio cukraus, smalyžių skanėstas! Gausūs vitaminų bei mikroelementų, tai maistingas vaisius košei, jogurtui ar kepiniams.Natūraliai džiovintų ananasų energinė ir maistinė vertė 100 g: 330 kcal/1378 kJ, riebalų 0,33 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgš..
16.99€
Model: MANGN
Natūralūs, saulėje džiovinti mangai be pridėtinio cukraus, smalyžių gardėsis! Gausūs vitaminų bei mikroelementų, tai maistingas vaisius košei, jogurtui ar kepiniams.aturaliaiNatūraliai džiovintų mangų energinė ir maistinė vertė 100g: 341,42 kcal/1428,50 kJ, riebalų 0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rū..
16.99€
Model: DZO
Džiovinti obuoliai suteikia pagrindines maistines medžiagas reikalingas sveikatai palaikyti ir prisideda prie sveikos mitybos. Pusė puodelio džiovintų obuolių turi 3,7 g skaidulinių medžiagų. Džiovintuose obuoiuose yra vitamino C ir A. Kiekvienoje pusės puodelio porcijoje yra 4% rekomenduojamos par..
10.99€
Model: DATDN
Džiovintos datulės  - vadinamos sveikuoliškais saldainiais. Tirpstančios burnoje, saldainius primenančios tekstūros, džiovintos datulės yra itin maistingos. Jose gausu magnio, kalio, geležies, fosforo ir kalcio. Datulės puikus cukraus pakaitalas saldžiuose super maisto kokteiliuose.Džiovintų da..
2.99€
Džiovintos figos 1kg
Nauja 2-3 dienos
Model: FIG
Džiovintos figos -  aukčiausios kokybės, skanus ir sotus užkandis, o svarbiausia – sveikas. Džiovintos figos – saldžios ir minkštos, naudojamos ir kaip saldiklis įvairiems desertams ir kokteiliams.Džiovintos figos: energinė ir maistinė vertė 100g: 259 kcal/1093 kJ, riebalų 0,9 g, iš kurių sočių..
7.50€
Model: SLVA
Džiovintos slyvos pasižymi gausiu mikroelementu kiekiu: Vitaminas A svarbus normaliai geležies apykaitai, imuninės sistemos veiklai, gleivinių ir odos būklei palaikyti, išsaugoti normalų regėjimą; Vitaminas K svarbus normaliam kraujo krešėjimui, normaliai kaulų būklei palaikyti.Kalis svarbus no..
6.59€
Model: DZS
Džiovintos spanguolės - puiki uoga. Jose gausu Vitamino C, kuris gali teigiamai veikti – imuninės sistemos darbą. Maisto produktai pasižymintys dideliu kiekiu vitamino C gali sumažinti burnos, skrandžio bei stemplės vėžio riziką. Vitaminas C dalyvauja kolageno (jungiamojo audinio, kuris palaiko krau..
6.99€
Model: ABRN
Natūraliai džiovintos abrikosai. Juose daugiausiai kalio, fosforo ir geležies, tad jų ypač pravartu valgyti tiems, kurių silpnesnė širdies ir kraujagyslių sistema, sulėtėjusi medžiagų apykaita, kuriuos vargina aukštas kraujospūdis, kurie dirba sunkų fizinį ir protinį darbą. Privalu šių vaisių į..
11.50€
Model: FIGN
Natūraliai džiovintos figos -  aukčiausios kokybės, skanus ir sotus užkandis, o svarbiausia – sveikas. Džiovintos figos – saldžios ir minkštos, naudojamos ir kaip saldiklis įvairiems desertams ir kokteiliams.Natūraliai džiovintos figos: energinė ir maistinė vertė 100g: 259 kcal/1093 kJ, riebalų..
20.00€
Model: RAZV
Razinos – tikras delikatesas ir energijos šaltinis! Naudingos dėl didelio sukaupto vitaminų bei mineralinių medžiagų kiekio. Lyginant su kitomis uogomis ir vaisiais, razinos išsiskiria savo turimu kalio kiekiu. Kalis yra reikalingas raumenų susitraukinėjimo funkcijai atlikti, bei stabilaus šird..
2.89€
Model: RAZG
Razinos – tikras delikatesas ir energijos šaltinis! Naudingos dėl didelio sukaupto vitaminų bei mineralinių medžiagų kiekio. Lyginant su kitomis uogomis ir vaisiais, razinos išsiskiria savo turimu kalio kiekiu. Kalis yra reikalingas raumenų susitraukinėjimo funkcijai atlikti, bei stabilaus..
5.89€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)