Meniu
Krepšelis

Šalto spaudimo kanapių sėklų aliejus 1000 ml

Riešutai
Aukčiausios kokybės riešutai
Rinktis
Riešutai
Skaniausi riešutai
Rinktis
Riešutai
JŪSŲ PASIRINKIMAS TEISINGAS
Rinktis
Šalto spaudimo kanapių sėklų aliejus 1000 ml
Šalto spaudimo kanapių sėklų aliejus 1000 ml

Švelnaus riešutų skonio ir aromato kanapių sėklų aliejus šaltuoju būdu spaudžiamas iš Šironų šeimos ūkyje ekologiškai užaugintų (be pesticidų, be herbicidų), atsakingai apdorotų ir saugotų, aukšto kokybės pluoštinių kanapių sėklų.

 

Aliejus spaudžiamas iš ekologiškų sėklų, atsižvelgiant į kokybės reikalavimus ir patarimus, nerafinuojamas, todėl gali turėti maistingų nuosėdų, gaminamas nedideliais kiekiais ir pagal konkrečius užsakymus, kad būtų visuomet šviežias.


— ŠALTO SPAUDIMO 

— NERAFINUOTAS 
— OMEGA-3 (19,3g/100g.), OMEGA-6 (58,1g./100g.)
— TINKA VEGANAMS 
— TINKA ŽALIAVALGIAMS 
— BE PESTICIDŲ 
— BE HERBICIDŲ 
— BE GMO 


Laikymo salygos: Laikyti tamsoje iki +5C


Kilmės šalis: Lietingoji Lietuva
Composition
Karšta / Šalta
26.00€
Nuo 40 € netaikomas siuntimo mokestis
Brand: Riesutai.com Model: AVIDB
Avižos dėl unikalios savo sudėties yra puikus maistas. Jos turi titnago, kuris padeda įsisavinti mikroelementus. Iš jų verdamos košės, iš miltų - aviž..
1.99€
Model: RINK4V
Skaniausias ir saldžiausias vaisių rinkinys.Natūraliai džiovinti mangai 200 g:Natūralūs, saulėje džiovinti mangai be pridėtinio cukraus, smalyžių gard..
21.50€
Brand: Šironija Model: KAS250KZA50
Švelnaus riešutų skonio ir aromato kanapių sėklų aliejus šaltuoju būdu spaudžiamas iš Šironų šeimos ūkyje ekologiškai užaugintų (be pesticidų, be he..
17.00€
Model: LESZ
Žalieji lęšiai puikiai tik įvairiems patiekalams ruošti ir užtikrins ne tik gražų vaizdą, bet ir puikias skonines savybes. Lęšius naudokite vegetarišk..
2.50€
Model: ZRNG
Žirniai - tai baltymų, mikroelementų, skaidulų šaltinis, galintis pakeisti jautieną, pieną bei soją. Jie neturi glitimo. Maistiniai žirniai būna gelto..
1.77€ 2.20€